Odesílání...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Další informace

 

Těstoviny

Snadné, rychlé a neuvěřitelně dobré. Těstoviny jsou hitem každého ročního období, zachrání večeři v uspěchaném týdnu nebo rychlý oběd pro nečekanou návštěvu na výtečnou. Těstoviny jsou jídlem, které přináší radost zkušeným kuchařům i úplným začátečníkům. Způsob, jakým si je připravíte, vám dává naprostou svobodu v kuchyni a prostor vaší kreativitě.

U nás dělíme těstoviny na chlazené a nechlazené. Z chlazených těstovin u nás naleznete těstoviny plněné – ravioloni s lososem, houbami nebo lanýžem i klasika jako tortelloni se špenátem a ricottou a tortellini s prosciuttem. Z chlazených těstovin neplněných na vás čekají penne, bigoli, pappradelle, fettucine, spaghetti a další…Z trvanlivých italských těstovin vám nabídneme ochucené vynikající druhy jako špenátové, houbové, sépiové, šalvějové, které snesou jenom lehkou omáčku a gastronomický zážitek je na světě. Nechybí u nás ani klasika ručně dělaných přírodních těstovin z Gragnana.