Odesílání...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Další informace

 

Deltetto

Od roku 1953 zemědělská společnost produkuje vysoce kvalitní vína v historické a prestižní vinařské oblasti Langhe a Roero. Nachází se v městečku Canale, v srdci Roera. Byla založena Carlem Deltettem, který ve své filozofii respektoval přírodu, velkou tradici vín a vinařské tradice Piemontu.

Dnes tuto tradici převzal syn Antonio, který nastoupil do společnosti v roce 1977 po studiích enologie s manželkou Gracielou a s jejich dětmi Carlem, Cristinou a Claudii.

V roce 2000 z rodinné vášně Deltetto pro bublinky vysoké kvality se narodila nekonečná V.S.Q. Extra Brut Millesimato, Brut a Rosé. Šumivá vína získaná klasickou metodou kvašení v láhvy. A díky tomu se v několika málo letech stala důležitou součástí výroby a umístila tak společnost na top výrobců italských šumivých vín.

V roce 2011 byla rodina dále rozšířena příchodem Lýdie – čtvrtá generace Deltetta, kterou tvoří Carlova dcera a jeho žena Paola.